Nagroda Prezydenta Miasta Konina - 24.09.2021

24 września br. odbyła się Miejska Inauguracja Roku Kulturalnego 2021/22  Prezydent Miasta Konina wręczył nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, 

Nagrodę Prezydenta Miasta Konina za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i ochrony kultury otrzymala : Izabela Kostiukow, artystka związana z Galerią Centrum Kultury i Sztuki Wieża Ciśnień w Koninie.

24 września br. w sali widowiskowej Centrum Wykładowo-Dydaktycznego PWSZ Konin odbyła się Miejska Inauguracja Roku Kulturalnego. Przy okazji tego wydarzenia Prezydent Miasta Konina wręczył nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wśród laureatów znalazł się Kierownik Archiwum Państwowego w Poznaniu Oddział w Koninie, Piotr Rybczyński. Nagrody otrzymali również: Marta Merdzińska – Koniński Dom Kultury, Renata Wojciechowska – Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Urbanowskiej w Koninie, Katarzyna Łapaj – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie, Iga Janiszewska-Pawlak – Muzeum Okręgowe w Koninie, Paweł Zielak – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Koninie, Izabela Zofia Kostiukow – CKiS „Wieża Ciśnień” w Koninie Justyna Kałużyńska-Markocka – Centrum Kultury i Sztuki w Koninie.